search
top

Łazienka pełna mody?

Choć z łazienki jedynie korzystamy, a nie w niej przebywamy, nie oznacza to, że ma być jedynie pomieszczeniem praktycznym. Aromatyczna kąpiel bardziej nas przecież zrelaksuje w przyjaznym, doskonale zaaranżowanym wnętrzu. Więc do dzieła.

Od kilku lat w łazienkowej modzie króluje drewno. Jest ponadczasowe, modne i eleganckie i, wbrew pozorom, nie musimy się obawiać stosowania tego materiału w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Odpowiednio zaimpregnowane drewniane dekoracje równie długo będą nam służyć w łazience, jak w salonie czy w sypialni. Zwłaszcza, jeśli wybierzemy któryś z eleganckich, egzotycznych gatunków.

Ciepły akcent w chłodnym pomieszczeniu

Architekci wnętrz polecają drewno egzotyczne do łazienek głównie ze względu na szeroki wybór kolorów i większą odporność na działanie wilgoci i pary wodnej. Ciepłe barwy i naturalny materiał przełamują chłód szkła i ceramiki, które królują w naszych łazienkach. też mocnym akcentem kolorystycznym w pomieszczeniach, w których dominującą barwą jest biel. Drewniane mogą być łazienkowe półki czy wieszaki, a nawet obudowy wanien i umywalek.

One Response to “Łazienka pełna mody?”

  1. Anonim pisze:

    Mi się jasne drewno w łazience podoba bardzo, jednak aj postawiłam na biel i czerń, także w mojej łazience dominują te kolory. Mimo to uważam, że jest przytulna, lubię spędzać w niej czas, a to najważniejsze.

top