search
top

Lustro na drzwiach powiększy wnętrze

     Wybór drzwi szafy jest niezwykle istotny, gdyż to właśnie one nadają pomieszczeniu odpowiedniego stylu i klimatu. Osoby ceniące klasyczne rozwiązania mogą wybrać płyty rattanowe, bambusowe lub płytę laminowaną dostępną w wielu strukturach i kolorach. Dużą popularnością cieszą się obecnie lacobeleszkła kolorowe, które dzięki specyfice materiału sprawiają wrażenie lekkości. Bardzo często w jednym ze skrzydeł szafy montowane jest lustro. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne (któż z nas nie lubi przed wyjściem z domu zerknąć choć na chwilę w lustro), ale też praktyczne. Pozwala na optyczne powiększenie pomieszczenia.

2 Responses to “Lustro na drzwiach powiększy wnętrze”

  1. Jacke pisze:

    Lustro na drzwiach od szafy jest praktyczne jak najbardziej, ale pod warunkiem, że nie mamy małych dzieci ;) U mnie w domu takie lustro jest notorycznie wymazane i nie ma możliwości utrzymania go w czystości; co je wyczeszę to podbiega mój synek i można je czyścic od nowa ;) mam nadzieję, że szybko z tego wyrośnie i moja inwestycja w szafę z lustrem jednak okaże się trafionym wyborem

  2. Ośka pisze:

    Lustra ogólnie powiększają pomieszczenia. Jednak lustra na drzwiach jakoś mnie nie przekonują- może w sypialni lub garderobie- tak, ale to ze względu na inne rzeczy niż wizualne powiększanie wnętrza.

top