search
top

Rozświetlona łazienka

     Korzystanie z łazienki zwykle odbywa się przy sztucznym świetle, dlatego powinno być ono przede wszystkim mocne. Golenie się czy robienie makijażu przy ledwo palących się lampach może bowiem oznaczać katastrofę po wyjściu na ulicę.

      Przede wszystkim trzeba zadbać o prawidłowe oświetlenie lustranajlepszym sposobem jest otoczenie go światłem (małe lampki, halogeny lub podłużne świetlówki ). Wszystko po to, aby twarz odbijająca się w lustrze była oświetlona z każdej strony, a jednocześnie, aby to światło nie oślepiało. Samo lustro też odgrywa dużą rolę w oświetleniu pomieszczeniaodbijające się w nim światło dodatkowo rozjaśni naszą łazienkę. Na suficie sprawdzą się małe lampki halogenowe lub plafoniery. W dużej łazience przyda się też dodatkowe źródło światła obok pralki.

2 Responses to “Rozświetlona łazienka”

  1. Ulka pisze:

    A jakie światło jest lepsze do łazienki? Białe czy ciepłe? Nie wiem jakie wybrać… Łazienkę chcę mieć na pewno bardzo oświetlone. Nie wiem jeszcze jaką lampkę wybrać własnie nad lustro.

  2. Kaja pisze:

    Ulka- mi się wydaje, że zimne- ja przynajmniej takie mam i jestem bardzo zadowolona. Lampek mam co niemiara, bo okrągłe LEDy- chyba z 10, a do tego podwieszany sufit, więc sznurek LEDowy, no i dodatkowe oświetlenie nad lustrem.

top