search
top

Porządek w kuchni musi być

     Spiżarnie coraz rzadziej projektowane w polskich domach i mieszkaniach. Gdzie więc trzymać zapasy, które nie mieszczą się w szafkach kuchennych? Dobrym rozwiązaniem będzie zabudowa kuchenna z szafą spiżarnianą.

   Każda kuchnia wyposażona jest w wiele szuflad i szafek, w których składamy różnorodne przedmioty. Niezbędnego w kuchni sprzętu jest coraz więcej, dlatego często trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce na poszczególne naczynia i produkty żywnościowe. Wydzielona przestrzeń w kuchni na przechowywanie jedzenia przyda się w każdym domu.

Na większe zapasy i domowe sprzęty

    Szafa spiżarniana świetnie sprawdzi się w niewielkich kuchniach, gdzie nie możliwe jest utworzenie spiżarni z prawdziwego zdarzenia. Przede wszystkim pomoże utrzymać porządek w domu. Nic tak nie szpeci kuchni, jak nadmiar przedmiotów na blatach roboczych, w otwartych półkach czy na podłodze. Dzięki szafie spiżarnianej możemy pozbyć się tych rzeczy, stojących na widoku i sprawiających wrażenie nieładu. Znajdzie się w niej miejsce na większe zakupy, jakie robimy w supermarketach: wodę mineralną, soki, mąkę, puszki czy kartony mleka. Gdy te mało ozdobne rzeczy ukryjemy w spiżarni, wygląd naszej kuchni tylko na tym zyska.

  Szafa spiżarniana wkomponowana w zabudowę kuchenną stanowi doskonałą alternatywę w stosunku do klasycznych rozwiązań, stosowanych w kuchniach. W spiżarnianej szafie możemy umieścić nie tylko duże zapasy jedzenia. Świetnie sprawdzi się przy przechowywaniu dużych sprzętów kuchennych i domowych: urządzeń AGD, wysokich mioteł, wiader czy odkurzacza.

One Response to “Porządek w kuchni musi być”

  1. Sylwia pisze:

    Szkoda, że nie ma żadnego zdjęcia, które przedstawiałoby to, o czym piszecie. Słyszałam, że „spiżarnię” w kuchni świetnie oddają szuflady typu Cargo. Oczywiście chodzi w nich głównie o przechowywanie jedzenia. Nie widziałam jednak takiej szafy, w której można by było przechowywać sprzęt AGD- także wielka szkoda, że nie ma zdjęcia.

top